Charakteristika
Výhody Bio krbov
- moderný dizajnový doplnok
- horenie je bez splodín a zápachu
- horenie bez popola a dymu
- produkujú reálne teplo
- nie sú potrebné žiadne povolenia
- nie sú potrebné stavebné úpravy
- možnosť umiestnenia kdekoľvek
- možnosť premiestnenia
- vhodné do bytu
- minimálna údržba
- okamžité zapálenie a uhasenie 

Biokrb Model Ares XL (28x57x13.5 cm)

Ares XL Závesné biokrby
Ares XL Závesné biokrby
Kód produktu: Ares XL
Dostupnosť: 7-10 dní
Cena: 408,00€
Bez DPH: 340,00€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt
Rozmery:
šírka: 28cm
výška: 57cm
hĺbka: 13,5cm
váha: 6,5kg
 
Dostupné farebné varianty:  nerezová
 
Použitý materiál:  nerezová oceľ
 
Príslušenstvo dodávané spolu s biokrbom:
-2x palivové dózy s objemom 0,25 litra
-montážna sada na stenu
-nerezové hasidlo


 

Model Ares XL je závesný biokrb vyrobený z nerezovej ocele. Vyznačuje sa moderným dizajnom a vďaka svojmu umiestneniu na stene je to ideálny biokrb do bytu či akéhokoľvek menšieho priestoru. Biokrb sa skladá z dvoch samostatných častí umiestnených na spoločnom nerezovom paneli, ktorý sa pripevňuje na stenu.

Balenie okrem samotného závesného biokrbu obsahuje palivové dózy, nerezové hasidlo a hlavne montážnu sadu, pomocou ktorej pripevníte biokrb na stenu. Bioetanol si ku krbu budete musieť prikúpiť samostatne.

Biokrby umiestnené na stene majú obvykle nižšiu výhrevnosť, ako voľne stojace biokrby, no aj oni dokážu miestnosť príjemne ohriať. Ich montáž a prevádzka je jednoduchá, nezaberajú miesto na podlahe, no najmä predstavujú skvelý dizajnový doplnok do každého interiéru – elegantný biokrb obsahujúci skutočný oheň a produkujúci príjemné teplo bez zápachu či odpadových látok.

 
Všetky naše modely sú zmontované, bezúdržbové,  stačí si len vybrať miesto, zavesiť a zapáliť. Výkon biokrbu je približne  3,5kW . Nepotrebuje žiaden komín a pri spaľovaní bioetanolu nevzniká žiaden popol, splodiny, zápach a ani dym. Ideálny dizajnový doplnok do každého bytu.
 

Naše biokrby sú nielen vhodné ako dekorácia, ale aj ako doplnkové vyhrievanie miestnosti. Voľne stojace biokrby majú poväčšine vyššiu výhrevnosť ako závesné biokrby, ktoré sú viac dizajnovým prvkom miestnosti. Biokrb je však lepším zdrojom tepla ako tradičný zabudovaný krb s komínom, ktorý týmto komínom odvádza až 60 % tepla. Teplo produkované ohňom z biokrbu zostáva v miestnosti a ohrieva vzduch aj po vyhorení biopaliva v ňom.

Nepotrebujete však žiadne drevo, plyn či elektrinu. Len bio lieh, do ktorého navyše môžete pridať rôzne, na trhu dostupné vonné esencie.   

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: