Charakteristika
Výhody Bio krbov
- moderný dizajnový doplnok
- horenie je bez splodín a zápachu
- horenie bez popola a dymu
- produkujú reálne teplo
- nie sú potrebné žiadne povolenia
- nie sú potrebné stavebné úpravy
- možnosť umiestnenia kdekoľvek
- možnosť premiestnenia
- vhodné do bytu
- minimálna údržba
- okamžité zapálenie a uhasenie 

Biokrb Model Beneton (110x40x15 cm)

Beneton Závesné biokrby
Beneton Závesné biokrby Beneton Závesné biokrby Beneton Závesné biokrby Beneton Závesné biokrby Beneton Závesné biokrby Beneton Závesné biokrby Beneton Závesné biokrby Beneton Závesné biokrby
Kód produktu: Beneton
Dostupnosť: Nedostupné
Cena: od 420,00€
Bez DPH: 350,00€

Dostupné možnosti


* Farebné prevedenie:

* Výber ochranného skla:

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt
Rozmery
šírka: 110cm
výška: 40cm
hĺbka: 15cm
váha: 10kg
 
Dostupné farebné varianty:  nerezová, červená, čierna, strieborná, biela, antracitová
 
Použitý materiál:  všetky naše biokrby sú vyrábané z kvalitnej ocele.
 
Príslušenstvo dodávané spolu s biokrbom:
-5x palivové dózy s objemom 0.25 litra
-montážna sada na stenu
-1x ochranné sklo vysoké 15cm (voliteľné za príplatok)
 
Náhľad biokrbu s ochranným sklom:
 

Model Beneton je jedinečný závesný biokrb s moderným dizajnom. Je vyrobený z kvalitnej ocele a obsahuje päť palivových dóz s objemom 0,25 litra. Pri zapálení všetkých piatich plamienkov súčasne vzniká štýlový dizajnový doplnok, ktorý skrášli akýkoľvek interiér a príjemne zohrieva miestnosť, v ktorej sa nachádza. Zároveň však môžete zapáliť iba niektoré z nich a tým regulovať množstvo tepla, ktoré biokrb produkuje.

Prednú časť biokrbu Beneton tvorí odnímateľný farebný panel dodávaný v šiestich farebných prevedeniach. Môžete si tak vybrať farbu, ktorá bude ladiť s vašim interiérom, alebo si dokonca zakúpiť viacero panelov a podľa nálady ich vymieňať.

Biokrby na stenu sú väčšinou menej výhrevné, ako voľne stojace biokrby. To však pri modeli Beneton neplatí, keďže obsahuje až päť palivových dóz. Súčasťou balenia je okrem samotného biokrbu a palivových dóz montážna sada určená na uchytenie biokrbu na stenu.

 

 
Všetky naše modely sú zmontované, bezúdržbové,  stačí si len vybrať miesto,  zavesiť a zapáliť. Ku každému modelu Beneton si môžete doobjednať ochranné sklo vysoké 15cm. Výkon biokrbu je približne  3,5kW .
Farebný predný panel je odnímateľný. Môžete si ho kedykoľvek vymeniť za iný farebný, ktorý Vám vieme zabezpečiť.
Biokrb je zo všetkých strán striekaný práškovou farbou odolnou do 500°C. Výhoda práškovej farby je nie len jej odolnosť voči vysokým teplotám, ale aj voči poškriabaniu.
 

Závesné biokrby

Závesné biokrby sú odlišné hlavne v spôsobe inštalácie. Každému interiéru dodajú luxusnejší nádych, sú ideálne nielen do domu či bytu, ale jedinečnú atmosféru vytvoria aj v reštaurácii, hoteli...

Závesný biokrb je jedinečný v tom, že ho jednoducho, ako obraz, zavesíte na stenu. Vďaka svojej nízkej hmotnosti sa nemusíte zavesenia obávať. Samozrejme, ako u všetkých biokrbov, aj naše závesné biokrby nevytvárajú žiadny dym ani popol. V prípade, že je biokrb umiestnený na stene, povrch steny musí byť nehorľavý.

 

Naše biokrby sú nielen vhodné ako dekorácia, ale aj ako doplnkové vyhrievanie miestnosti. Voľne stojace biokrby majú poväčšine vyššiu výhrevnosť ako závesné biokrby, ktoré sú viac dizajnovým prvkom miestnosti. 

Nepotrebujete však žiadne drevo, plyn či elektrinu. Len bio lieh, do ktorého navyše môžete pridať rôzne, na trhu dostupné vonné esencie.   

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: